ĮSIVERTINIMO TESTAS

Testas skirtas tavo asmeniniam naudojimui, jokių asmens duomenų pateikti neprašome.

1. Ar pirmą kartą sutiktam žmogui atiduotum savo asmens dokumentą, jei tai ne valstybinės institucijos atstovas?
2. Išvykdamas vienas (-a) į užsienį, paprastai:
3. Kokia tavo darbinė patirtis? Kaip pasirenki darbą?
4. Ar sutiktum įvykdyti nelegalią paslaugą (pvz.: paimti be pinigų ką nors iš parduotuvės, perduoti nežinomą lagaminą ar krovinį nepažįstamam asmeniui ir pan.) geram ar iš matymo pažįstamam bičiuliui (-ei)?
5. Kaip jautiesi dabartinėje situacijoje šiame gyvenimo etape?
6. Ar esi linkęs (-usi) dalytis savo asmenine informacija, pvz.: privataus turinio nuotraukomis, vaizdo įrašais, draugų telefonų numeriais?
7. Kokiais gyvenimo atvejais ir kaip skolintumeisi pinigų?

Jei daugiausia surinkai A…
Akivaizdu – pasirinkdamas (-a) ar priimdamas (-a) asmeninius sprendimus, visada pagalvoji apie saugumą, įsivertini rizikas ir sveikai pasveri, jog nepažįstamų žmonių ketinimai ne visada gali būti geri. Vis dėlto, jei ateityje kiltų klausimų dėl pagalbos nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis asmenims ar norėtum pasikonsultuoti dėl savo artimojo ar bičiulio situacijos, skambink nemokama pagalbos linija 8 800 91119 (+ 370 616 91119 už Lietuvos ribų).
Jeigu daugiausiai surinkai B...
Ne visada yra įmanoma žinoti ar suprasti visas konkretaus pasirinkimo rizikas, tačiau pasistengti verta. Kai kurie tavo pasirinkimai yra tarsi balansavimas tarp atsargumo ir stiprios rizikos. Jei turi abejonių dėl darbo, artimos aplinkos, neseniai gautų pasiūlymų – rekomenduojame pasikonsultuoti nemokama pagalbos linija 8 800 91119 (+ 370 616 91119 už Lietuvos ribų).
Jei daugiausia surinkai C…
Daugelis tavo pasirinkimų rodo padidėjusią riziką priimti nesaugius darbo ar kitos veiklos pasiūlymus. Pakliūti į manipuliatorių akiratį galima to iškart nejuntant. Labai rekomenduojame pasikonsultuoti dėl saugaus darbo ar kitos veiklos pasirinkimų nemokama pagalbos linija 8 800 91119 (+ 370 616 91119 už Lietuvos ribų).